Atrakcje letnie

Dojazd Zadzwoń Rezerwuj

Atrakcje latem

Ziemia Kłodzka to wyjątkowy zakątek Polski. Przygraniczne położenie spowodowało, że na przestrzeni lat krzyżowały się tutaj losy narodów.

Kilkadziesiąt różnorodnych atrakcji turystycznych sprawi, że każdy odnajdzie tu coś dla siebie, my natomiast pomożemy Państwu w doborze tras, sprzętu oraz instruktorów, którzy ułatwią rozpoczęcie przygody ze sportowymi przeżyciami na terenie Dusznik-Zdroju.

Nordic Walking

Duszniki-Zdrój mają do zaoferowania wiele magicznych tras, które można przemierzać z kijami, z dala od miejskiego zgiełku. Zaraz przy naszej Villi znajduje się żółty szlak, który zaprowadzi Państwa do malowniczo położonego Podgórza lub do urokliwego Czarnego Stawu. Obcowanie z przyrodą, która otacza nasze miasto zapewni relaks oraz dostarczy wiele pozytywnej energii.
Inspiracji do pieszych wycieczek można zaczerpnąć na: www.visitduszniki.pl

Spływy pontonowe

Spływ Przełomem Bardzkim na Nysie Kłodzkiej to niesamowite przeżycie i jedna z większych atrakcji na terenie Ziemi Kłodzkiej. Spływy organizowane są każdego dnia od marca do końca listopada. Dla gości, którzy na miejsce dojadą własnym środkiem transportu oferujemy rabat w wysokości 15%. Istnieje również możliwość skorzystania z kompleksowej usługi spływu z transferem spod naszego obiektu.

Turystyka rowerowa

Dla turystów preferujących turystykę rowerową mamy do zaproponowania liczne trasy rowerowe, które przebiegają przez teren miasta, Zieleńca, Podgórza oraz łączą się ze szlakami prowadzącymi do sąsiednich miejscowości. Długie doliny górskie o zróżnicowanym nachyleniu terenu oraz wygodne drogi i ścieżki rowerowe, dają możliwość podziwiania pięknych krajobrazów. Turyści, którzy przemierzą nasze trasy rowerowe, przeżyją niezapomniane chwile spędzone wśród magicznych miejsc i atrakcji turystycznych.
Więcej o trasach rowerowych: www.visitduszniki.pl

Duszniki i okolice

Kotlina Kłodzka to wiele ciekawych zabytków i obiektów turystycznych wartych zwiedzania.

www.visitduszniki.pl