Atrakcje zimowe

Dojazd Zadzwoń Rezerwuj

Atrakcje zimą

Wszystkich gości zapraszamy na kulig saniami konnymi i pochodniami, kubkiem grzanego wina, ogniskiem i super zabawą, alternatywą dla bardziej odważnych może być z kolei przejażdżka skuterami śnieżnymi.

Trasy biegną wzdłuż malowniczych terenów naszego miasta. Przyroda, dobre towarzystwo i wspaniałe widoki wprowadzą wszystkich w doskonały nastrój. Gwarantujemy, że zimowe krajobrazy na długo pozostaną w pamięci uczestników.

Sauna ruska i bania

Rezerwacje przyjmujemy w godzinach od 09.00 do 16.00,
tel. 500049282.

SPA czynne do 21:00 od poniedziałku do czwartku w cenie: 300 zł /do 6 osób/ za 2 h. Od  piątku do niedzieli cena wynosi 350 zl /do 6 osób/ za 2 h. Za każdą rozpoczętą kolejną godzinę dopłata – 100 zł niezależnie od ilości osób.
Cena nie obejmuje ręczników (5 zł/os) i szlafroków (15 zł/os)

Mieszko Zieleniec

Szkoła narciarska i snowboardowa.
Jesteśmy partnerami. Sprawdź nasze rabaty.

Biegaj na nartach

Biegówki to wspaniała forma spędzenia aktywnie swojego czasu. Do Państwa dyspozycji oddanych jest wiele tras o różnym stopniu trudności. Niedaleko nas znajduje się Arena Duszniki. Co roku trasy są profesjonalnie przygotowywane, a po zmroku w każdy wtorek, piątek oraz sobotę oświetlone do godziny 19:00. Na terenie Areny znajduje się duży, bezpłatny parking, nowoczesny budynek, w którym zlokalizowane są szatnie, smarowalnie, sanitariaty oraz wypożyczalnia sprzętu.
Naszym gościom, którzy będą chcieli spróbować postawić pierwsze kroki na biegówkach zorganizujemy dowóz na Dusznicką Arenę oraz pomożemy odnaleźć instruktora, który dobierze odpowiedni sprzęt i pokaże, że jest to bardzo przyjemna i prosta forma wypoczynku.

Narciarstwo zjazdowe

Entuzjaści białego szaleństwa odnajdą doskonałe warunki do jazdy na nartach oraz snowboardzie na Zieleńcu. Stacja Sportów Zimowych oferuje ponad 30 nowoczesnych wyciągów w tym podgrzewane kanapy, perfekcyjnie przygotowane trasy do doskonalenia swojej jazdy oraz łagodniejsze dla dzieci, liczne szkółki oraz wypożyczalnie, sztuczne oświetlenie, system naśnieżania jak również rozbudowaną ofertę karnetów. Od naszego ośrodka do najbliższego wyciągu jest 7 km.
Ponadto dla naszych gości korzystne rabaty (10%) przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego oferuje w sezonie 2022 TOP-SKI, Zieleniec 88, tel. 664 983 557. Więcej informacji o stokach: www.zieleniec.pl

Wspólne ognisko

Aby urozmaicić Państwu pobyt w naszym ośrodku, raz w tygodniu rozpalamy wielkie ognisko przy który mogą Państwo upiec swoje kiełbaski oraz zintegrować się z pozostałymi gośćmi Villi.