Opinie Gości

Dojazd Zadzwoń Rezerwuj

10 / 10

10 / 10

Barbara

10 / 10

Obiekt położony bardzo blisko parku zdrojowego w Dusznikach-Zdroju. Świetna baza wypadowa do wszystkich atrakcji regionu zarówno w sezonie zimowym jak i letnim.

Oskar

5 / 5

Spędziliśmy w Fortunie wspaniałą noc sylwestrową, i kilka dni jeszcze, polecam to miejsce zdecydowanie. Profesjonalna i miła obsługa, pomocna w każdym temacie. Pokoje małe, ale gustowne i funkcjonalne, wszystko było jak być powinno. Pani menager /Agata/, oraz właściciel stawali na "głowie" żeby zapewnić wszystkim gościom jak najlepsze warunki do wypoczynku. Luz i swoboda, tak się czuliśmy podczas pobytu w Willi Fortuna w Dusznikach Zdrój. Ponadto trzeba powiedzieć że ta miejscowość przeszła istną metamorfozę w ostatnich latach. Kiedyś "noclegownia" Zieleńca, dziś atrakcyjne górskie miasteczko. Poleca i pozdrawia: Janek i Ewa M.

Jan

9 / 10

Sympatyczna atmosfera. Bardzo miły personel. Czyste pokoje. Smaczne i obfite śniadania. Pensjonat położony blisko parków, piękne miejsca dla miłośników spacerów. Bonus cudowny widok z balkonu. Miejsce do którego w przyszłości chętnie wrócimy.

Czarek

10 / 10

To co zachwyca to czystość wszechobecna i profesjonalna obsługa, Pani na recepcji bardzo uczynna, właścicielka urocza. Wszyscy mili, i przede wszystkim... uśmiechnięci. Śniadanka przepyszne, nie było problemu z przedłużeniem doby hotelowej. Na pewno wrócimy, skorzystać jeszcze z sauny i bani, ale to następnym razem :)

Dana

4 / 5

Dobra lokalizacja, smaczne jedzenie, miła obsługa, kawa pyszna. Polecamy! Dobra cena, która rekompensuje może mało półek, w szafie miejsca mało, ale dla 4 osobowej rodziny się sprytnie można poukładać. Polecam!

Tomek